Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Leszkowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem Leszkowice

Leszkowice,dolnośląskie

180 000 zł81,30 m² 2 214,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz ciszy i spokoju? Chcesz uciec od zgiełku miasta i mieszkać blisko przyrody ? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie! oferta dostępna tylko W cuprum house Mieszkanie o którym mowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Leszkowice,dolnośląskie

150 000 zł42,50 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Leszkowice, gmina Pęcław, mieszkanie, 2 pokój, sprzedaż, 150 000 zł do negocjacji. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 42,50 m2 ( powiększone o dodatkowy pokój) położone na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice(Leszkowice + 22 km)

355 500 zł47,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

[domplus nieruchomości] Nowoczesne 2 pokoje z klimatyzacją ul. Ociosowa, polkowice Biuro Domplus prezentuje funkcjonalne mieszkanie o pow. około 47,40m , które łączy wygodę miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarnopolska

Głogów(Leszkowice + 18 km)

450 000 zł68,38 m² 6 580,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe, mieszkanie w domu w zabudowie szeregowej położone w Głogowie przy ul. Tarnopolskiej. Powierzchnia; 68.38 m powierzchni użytkowej oraz duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów(Leszkowice + 18 km)

250 000 zł43 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 9. piętrze w wieżowcu przy ul. Poczdamskiej w Głogowie. Dlaczego warto wybrać tę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Sowińskiego

Chrobry,Głogów(Leszkowice + 18 km)

600 214 zł81,11 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Chrobry Głogów, ul. Sowińskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 81,11 m , zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Głogów, ul Niedziałkowskiego, kawalerka, 1 piętro, balkon, sprzedaż, 280 000 zł, cena do negocjacji. Na sprzedaż duża kawalerka o pow. 36 m2, z balkonem, usytuowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów(Leszkowice + 18 km)

294 630 zł42,70 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z instalacją fotowoltaiczną Osiedle Piastów, głogów Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż w nowoczesnym budynku wielorodzinnym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,15 m² 8 953,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,15m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Głogowa przy ulicy Kołłątaja - Osiedle Stare Miasto. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 032 zł59,38 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,38 m usytuowane na 3 piętrze w Głogowie przy ul. Bolesława Śmiałego. Mieszkanie o powierzchni 59,38 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztygarska

Polkowice(Leszkowice + 22 km)

387 700 zł46 m² 8 428,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż: 46 m po kapitalnym remoncie | otwarty balkon | 2. piętro | niski blok - ul. Sztygarska. Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu mieszkasz? To ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Robotniczej

Głogów(Leszkowice + 18 km)

199 000 zł29,36 m² 6 777,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w zabytkowej kamienicy na 4 piętrze, z możliwością adaptacji strychu, dzięki czemu stworzysz nieszablonową i unikalną przestrzeń dla siebie i swoich bliskich!.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Leszkowice

Leszkowice,dolnośląskie

180 000 zł81 m² 2 214,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970